8 lipca 2008

Offtopic - konkursowo

Z ogromną przyjemnością, po prawie trzytygodniowym urlopie, wracam do mojego ulubionego miejsca w sieci. Jestem już oficjalnie specjalistą do spraw wydawniczych, z dopiero co ukończonymi dwuletnimi studiami podyplomowymi organizowanymi przez Polsko Niemiecką Izbę Przemysłowo Handlową (w Polskapresse o. Prasa Łódzka nadal koordynuję rozmaite projekty). Będzie mi brakowało tych dojazdów do Warszawy w soboty i niedziele co drugi weekend i aż boję się, co teraz będę robił :) Liczę na sugestie Czytelników, może znacie jakieś ciekawe studia podyplomowe lub kursy o tematyce wydawniczo - dziennikarsko - nowomediowej?

W przypływie dobrego nastroju mam do rozdania dwie fantastyczne pozycje książkowe, które są echem konferencji Światowego Forum Wydawców: "Innowacje w gazetach - Raport światowy 2008" oraz "Redakcyjne trendy 2008" (obie książki po angielsku). Jedyne co trzeba zrobić, to wysłać do mnie maila na em.jak.media (małpa) gmail.com z informacją, którą z książek chcecie Państwo otrzymać (można wybrać jedną) oraz, a już skomplikujmy to nieco, krótką motywacją, dlaczego akurat właśnie Wam mam ją wysłać. Proszę nie zapomnieć o adresie pocztowym.

Łączna wartość nagród to 430 Euro. Oto wspomniane prezenty:


Na zgłoszenia czekam dwa tygodnie, do 21 lipca do godziny 23.59

5 komentarzy:

YburG pisze...

Przede wszystkim gratulacje z powodu ukończenia studiów podyplomowych, oraz awansik :)
Nad motywacją będę musiał pomyśleć, bowiem interesowałaby mnie "Innowacje w gazetach - Raport światowy 2008".

YburG pisze...

Niech to, przegapiłem jedną ważną rzecz - konkurs dawno już się skończył (21 czerwca, chyba że to pomyłka - zawsze można się łudzić).
Chociaż przyznam się, iż często zaglądałem tutaj w oczekiwaniu na kolejne notki i wcześniej nie zauważyłem tego wpisu; dopiero dzisiaj. Cóż... tak bywa, że można coś ominąć.

YburG pisze...

Wiem, robię się upierdliwy... lecz widzę na Blipie, że to jednak pomyłka - powinno być (zakończenie konkursu) 21 lipca.

eM pisze...

Oczywiście, konkurs trwa do 21 lipca, przepraszam za wprowadzenie w błąd. Już poprawiam w tekście i dzięki za zwrócenie uwagi :)

eM pisze...

Zwycięzców już poinformowałem na maila. Gratuluję. Żałuję, że nie mogłem rozdać więcej nagród. Stay tuned!