1 listopada 2007

Financial Mail po polsku

"Financial Mail" przełamuje lody w brytyjskiej prasie ogólnokrajowej. Rubryka finansowa "The Mail on Sunday" przygotowuje specjalny raport finansowy adresowany do miliona Polaków mieszkających na Wyspie. Raport ukaże się jednocześnie w pełnej wersji na stronie internetowej This is money i w wersji drukowanej (skróconej) jako dodatek do "The Mail on Sunday". Siedem dni później, dodatek będzie kolportowany z tygodnikiem "Polish Express".

Dodatek będzie zawierał materiały o składającej się wyłącznie z polskich pracowników filii Lloyds TSB w Manchesterze, a także o headhunterskich wizytach przedstawicieli brytyjskich koncernów finansowych w Warszawie, polujących na dobrze wykształconych pracowników. Miło czytać o innych, niż praca na budowie, celach emigracji zarobkowej Polaków.
"Podczas gdy ciężko pracujący polscy hydraulicy i sprzątacze już się opatrzyli w Wielkiej Brytanii, dostrzec można nowy segment brytyjskiego rynku pracy, otwierający się na polskojęzycznych, dobrze wykształconych profesjonalistów - mówi Lisa Buckingham, redaktorka sekcji finansowej "Financial Mail"
Raport specjalny ukaże się w najbliższą niedzielę, 4 listopada. Przy tej okazji uruchomiona zostanie również specjalna linia telefoniczna dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii.

Brak komentarzy: