5 października 2008

INMA 2008: Echa konferencji

W piątek wieczorem zakończyła się zorganizowana przez International Newsmedia Marketing Association konferencja INMA Outlook 2009. Jej najciekawsze tematy, będę przytaczał na tym blogu w ciągu najbliższego tygodnia. Najbardziej niecierpliwych zachęcam do lektury Forum4Editors, gdzie, dzięki uprzejmości Grzegorza Piechoty z Agory, raportowałem w czasie trwania konferencji bieżące prezentacje i najważniejsze tezy poszczególnych wypowiedzi.

Polecam również krótkie wywiady video skrupulatnie prowadzone przez Artura Kardę (szefa projektów portali regionalnych) oraz Agnieszkę Mazuś (kierowniczkę działu online "Dziennika Wschodniego") z Mediów Regionalnych. Uczestnicy konferencji wypowiadali się przed kamerami na temat, ich zdaniem, grzechów śmiertelnych dzisiejszych gazet. Ogrom pracy dokonany przez moich nowych kolegów z Mediów Regionalnych, można obejrzeć TUTAJ.

4 komentarze:

YburG pisze...

Wielka szkoda, że zdjecia z albumu na Flickrze - http://flickr.com/photos/inmaoutlook2009/ - nie są podpisane. Nie wiadomo, kto na nich występuje.

Marek Miller (eM) pisze...

No niestety - zdjęciami na Flickrze zajęli się koledzy bloggerzy z Austrii, którzy mieli nieco inną wizję raportowania wydarzeń z Wiednia (vide link 'official inma blog' na forum4editors). Jednak w zakładce News&Debates na forum4editors są materiały z podpisanymi zdjęciami - tyle mogliśmy zrobić.

Marek Miller (eM) pisze...

A w razie zainteresowania poszczególnymi bohaterami zdjęć z Flickra, służę - proszę o kontakt na maila.

YburG pisze...

Zgadza się - dzięki forum4editors wiem jak wyglądają najważniesi mówcy. Poza tym ów serwis dużo zyskał za sprawą Waszej pracy.

Nie będę Ci zawracał głowy takim drobiazgiem; po prostu fajnie byłoby przeglądając album na flickrze wiedzieć kogo zdjęcia przedstawiają.